STRONA GŁÓWNA   

GPS - narzędzie
 służące do kontrolowania
 i ochrony pojazdów.

 


PODSUMOWANIE 

 

     Szanowni Państwo

     Pisząc niniejszy materiał mieliśmy na celu zapoznać Państwa z problematyką niezwykle popularnych ostatnio w Polsce systemów monitorowania pojazdów i zarządzania flotą w oparciu o GPS. Materiał powstał na podstawie nadesłanych do nas materiałów informacyjnych producentów oraz na podstawie naszych obserwacji. Przed przystąpieniem do napisania tego materiału aby dokładnie poznać temat odwiedziliśmy przodujące na polskim rynku firmy produkujące urządzenia oraz oferujące kompleksową obsługę firm w zakresie monitoringu i ochrony pojazdów.

Należy podkreślić, że urządzenia oraz systemy produkowane w Polsce często daleko wyprzedzają podobne zagraniczne systemy (np opisany niemiecki TRUCK24).  Jedynym mankamentem polskich systemów jest słabszy dostęp do doskonałych zachodnich map europy co Polscy producenci eliminują możliwością współpracy swoich systemów z mapami Microsft AutoRoute. 

Informacje zamieszczone na niniejszych stronach przedstawiliśmy możliwie w najprostszy sposób, tak aby każdy mógł zrozumieć istotę działania sytemu Satelitarnego Pozycjonowania Pojazdów a także wykorzystania tej technologii w codziennym życiu firmy.

Przedstawiając poszczególne systemy GPS kierowaliśmy się przede wszystkim funkcjonalnością, skutecznością i łatwością dostępu do systemu. Szczególną uwagę zwróciliśmy na możliwości jakie proponują swoim klientom wybrane systemy. Jest rzeczą wiadomą, że obecne czasy wymagają od przedsiębiorców transportu drogowego maksymalnego zabezpieczenia swoich transportów, pojazdów i kierowców. Technologia GPS wyszła naprzeciw tym wymaganiom i jest doskonałym narzędziem służącym do pełnego i szczegółowego nadzoru nad transportem. 

       Niezwykle trudno jest podjąć decyzję dotyczącą wyboru jakiegokolwiek systemu. Należy przed takim wyborem uwzględnić wszelkie aspekty, które mogą mieć wpływ w przyszłości na podjętą wcześniej decyzję. 

     Na podstawie uzyskanych informacji możemy stwierdzić, że największą popularność zdobył sobie opisywany na naszych stronach system LIBERTY GPS, który doskonale sprawdza się w działaniu. System jest kompleksowym narzędziem ułatwiającym pracę nie tylko kierowcy, ale przede wszystkim właścicielowi pojazdu. Łatwość obsługi programu gwarantuje użytkownikowi natychmiastowy dostęp do danych o pojeździe, jego parametrach i warunkach technicznych. Przejrzystość informacji jakie otrzymuje użytkownik jest kolejnym ważnym elementem systemu, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie elementy pojazdu działają prawidłowo. System LIBERTY GPS dostępny jest w trzech różnych wersjach, co daje możliwość wyboru w zależności od wymagań klienta. Każdy kto zainteresuje się tym systemem znajdzie optymalne rozwiązanie dla własnych potrzeb i na dogodnych warunkach. 

Ostateczną decyzję pozostawiamy Państwu.

 Zespół PSM

 powrót

 


Ó Copyright by PSM S.C. 2002 r.
Wszelkie prawa zastrzeżone -  All Rights Reserved